Наверх
Слоним
пасмурно
4 °C
Зельва
пасмурно
4 °C
Волковыск
небольшой дождь
1 °C
Мосты
небольшой дождь
2 °C
Дятлово
небольшой дождь
2 °C
Барановичи
пасмурно
6 °C
EUR 3.1403
USD 2.6398
RUB(100) 3.4181
Цены на жизнь
Минимальная з/плата: 375 руб.
Бюджет прожиточного минимума: 256,10 руб.
Тарифная ставка первого разряда: 35,5 руб.
Базовая величина: 27 руб.
Ставка рефинансирования: 8,75%

Сталі вядомы імёны слонімцаў, чые партрэты занясуць на Дошку гонару сёлета

2 марта 2021 9:41
Поделиться:
дошка гонару

Дошка гонару ў Слоніме, 2020 год

Пераможцамі раённага спаборніцтва за дасягненне высокіх паказчыкаў у працы і сацыяльна-культурным развіцці ў 2020 годзе названы шэраг працаўнікоў і працоўных калектываў Слонімскага раёна. Яны будуць узнагароджаны грашовымі прэміямі, а іх імёны занясуць на раённую Дошку гонару.

Пераможцамі сярод працаўнікоў раёна за званне “Лепшы па прафесіі” сталі:

1. Сіняк Алена Міхайлаўна, дырэктар Слонімскага ГААТ “Світанак”

2. Пяцько Ганна Іосіфаўна, старшыня Азярніцкага сельвыканкама

3. Хасанава Іна Мікалаеўна, брыгадзір вытворчай брыгады ў жывёлагадоўлі КСУП “Драпава”

4. Калодка Уладзімір Уладзіміравіч, трактарыст-машыніст КСУП “Дружба-Агра”

5. Галабурда Алена Мікалаеўна, аператар машыннага даення СУП «АграПаўлава»

6. Шацінская Вольга Міхайлаўна, жывёлавод ААТ “Сянькоўшчына”

7. Шапавалаў Анатолій Сяргеевіч, жывёлавод ААТ “Сянькоўшчына”

8. Ляшэвіч Юрый Мікалаевіч, заатэхнік ЗТАТ “Белдан”

9. Скок Валянціна Аляксееўна, аператар птушкафабрыкі механізаваных ферм аддзялення “Слонім” філіяла “Скідзельская птушкафабрыка” ААТ “Агракамбінат “Скідзельскі”

10. Ламан Мікалай Арсеньевіч, інжынер лінейных збудаванняў сувязі абаненцкіх прылад Слонімскага занальнага вузла электрасувязі

11. Бялоцкая Таццяна Анатольеўна, майстар ДЭП Слонімскага ГУП ЖКГ

12. Жабрун Уладзімір Міхайлавіч, слесар-рамонтнік ААТ “Слонімскі водаканал”

13. Вісаітаў Сяргей Сельмурзаевіч, слесар па абслугоўванні і рамонце газавыкарыстальнага абсталявання Слонімскага вытворчага ўпраулення РУП “Гроднааблгаз”

14. Янушка Алег Iгаравіч, ветэрынарны ўрач-артапед Слонімскай раённай ветэрынарнай станцыі

15. Беладзед Віктар Iванавіч, вадзіцель аўтамабіля аўтобуснага парка № 3 г. Слоніма

16. Бяляўскі Дзмітрый Мікалаевіч, машыніст катка самаходнага ДБУ № 65

17. Лойка Алена Аляксандраўна, начальнік гандлёвага аддзела Слонімскага філіяла Гродзенскага абласнога спажывецкага таварыства

18. Ціханава Раіса Паўлаўна, машыніст рэзальных машын Слонімскай друкарні

19. Каліноўская Наталля Уладзіміраўна, намеснік генеральнага дырэктара па камерцыйных пытаннях Слонімскага мясакамбіната

20. Гаўрыльчык Іван Уладзіміравіч, паяльшчык цэха вытворчасці кардону Слонімскага КПЗ “Альбярцін”

21. Хвяскевіч Андрэй Антонавіч, сталяр зборачнага цэха ААТ “Слоніммэбля”

22. Палхоўскі Аляксандр Лявонцьевіч, намеснік начальніка па ідэалагічнай рабоце і кадравым забеспячэнні АУС Слонімскага райвыканкама

23. Рашчынскі Мікалай Анатольевіч, намеснік камандзіра па ідэалагічнай рабоце — начальнік аддзялення ідэалагічнай работы 11-й асобнай гвардзейскай механізаванай брыгады

24. Логвінава Ірына Фёдараўна, метадыст Слонімскага раённага цэнтра творчасці дзяцей і моладзі

25. Антончык Святлана Іосіфаўна, урач агульнай практыкі (загадчык) Сянькоўшчынскай амбулаторыі

26. Наваленка Аляксандр Вітальевіч, кіраўнік народнага вакальнага ансамбля “Рябинушка” Слонімскага цэнтра культуры і адпачынку

27. Санюта Алена Міхайлаўна, сацыяльны работнік аддзялення сацыяльнай дапамогі на даму Цэнтра сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва

28. Дзямідзік Сяргей Іосіфавіч, дырэктар спецыялізаванай дзіцяча-юнацкай школы алімпійскага рэзерву № 3 г. Слоніма

Працоўныя калектывы, прызнаныя пераможцамі раённага спаборніцтва за дасягненне высокіх паказчыкаў у працы і сацыяльна-культурным развіцці Слонімскага раёна ў 2020 годзе:

1. Слонімскі мясакамбінат

2. Слонімская друкарня

3. СРУСП «Пераможац»

4. Слонімскі водаканл

5. Слонімскае ГААТ «Світанак»

6. Партызанаўскі ФАП

7. СШ №3 г. Слоніма

8. Жыровіцкая дзіцячая школа мастацтваў

9. Азярніцкі сельсавет

10. Вытворчая брыгада ў раслінаводстве № 1 (Жукоўскі П.Я.) КСУП “Імя Суворава”

11. Малочна-таварная ферма “Паўлава” (Сварабовіч В.М.) СУП «АграПаўлава»

12. Комплекс “Усход” (Пашынская А.С.) ААТ “Сянькоўшчына”

13. Дарожна-будаўнічае ўпраўленне № 65 ААТ “Дарожна-будаўнічы трэст № 6”

14. Магазін “Родны кут” аграгарадка Дзераўная (Занімонская В.І.)

15. Прадпрыемства ацяпляльных кацельняў і цеплавых сетак Слонімскага ГУП ЖКГ

16. Таварыства з абмежаванай адказнасцю “ДЭКСЭН”

Наш канал в Telegram